Hizmet Hakkında

mikrocipEteknik tecrübeli teknik personeli ile elektronik sistem, cihaz ve cihazları oluşturulan baskılı devre kartlarının, ESD teknik servis şartlarında tamirini, bakımını ve bu sistemler için yerinde servis hizmetini vermektedir.

Teknik servis hizmetinde, sistem ve cihazların baskılı devre şemasına ihtiyaç duymadan ve enerji uygulanmadan arızaların tespiti yapılmaktadır. Baskılı devre kartlarındaki arızalı komponent ve modüllerin tespit edilmesi ve onarılması 17 yıllık tecrübeye sahip uzman ekip ile gerçekleşmektedir.

Bakım onarım, test ve arıza tespiti, elektronik kartların üzerindeki komponentlerin V/I (ASA eğrisi) karakteristiklerine bakılarak yapılmaktadır. PCB'ye besleme voltajı uygulamadan, pasif test yöntemi ile gerçekleştirilmektedir.ASA_teknikservisHizmetimiz ile son kullanıcılar, temsilci firma, yetkili servis ve yurtdışı üreticilere ihtiyaç duymadan makina, sistem ve cihazlarına ait elektronik kartlarını çok kısa sürede çalışır halde test edilmiş şekilde alabilmektedirler. Bu sayede üretim kayıpları ve yüksek servis giderlerinden kurtulmaktadır.

ESD_teknikservisSürekli hizmet almayı hedefleyen müşteriler için özel yedek malzeme tutularak acil ihtiyaçları için hızlı çözümler üretilmektedir.

Hizmet kapsamındaki işletmeler veya distirbütor firmalarla elektoronik sistem ve cihazlar için yıllık veya dönemlik bakım anlaşmaları yapılmaktadır. Bu sayede mevcut sistemle elektronik kartlar ve cihazlar için gerekli yedeklemeler yapılmakta ve rutin bakım/kontrol ile üretim sürekliliği sağlanmaktadır.

Bizimle iletişime geçmek için lütfen formu eksiksiz doldurun.

adres

HEAD OFFICE

Kurtköy Mah. Ankara Cad. No:289 Yelken Plaza
B Blok Kat:5/25 34912 Pendik/İSTANBUL

telefon +90 216 469 48 41
faks +90 216 574 54 25
adres

ARGE - İSTANBUL TEKNOPARK

Sanayi Mahallesi Teknopark Bulvarı No :1/4A
Kat:2 Kapı No:4205 34906 Kurtköy / İSTANBUL

telefon +90 216 504 38 20
faks +90 216 504 38 21

SAHA LOGO