ARGE

Birimlerimizi ve lojistiklerimizi, değerli müşterilerimizin taleplerini karşılayacak şekilde aktarmanın yolu, ARGE ve üretimdir.

ARGE çalışmaları; elektronik donanım tasarımı, gömülü yazılım geliştirmesi, bilgisayar yazılım geliştirmesi ve mekanik tasarımı olarak 4 farklı disiplinin koordineli ve efektif çalışmasıdır.

1411473879_ok-blueElektronik Devre Tasarımı

1411473879_ok-blueGömülü ve Arayüz Yazılım

1411473879_ok-blueMekanik Tasarımı ve İmalatı

1411473879_ok-blueTest ve Mühendislik Hizmeti

Sadtek Elektronik, 2003 yılından bu güne kadar tedarik ve tamir ettiği tersine mühendislik ile elektronik sektöründe, müşterilerimize özel taleplerini karşılamayı hedeflemiştir.

Hem müşterimiz hem de üreticiler olan birçok KOBİ ortağımızı bu üretim içine katmayı hedefledik.

Özel Sektör ve Savunma Sanayi Teknolojileri için; Elektro Optik Sistemler, Kamera sistemleri, RF Sistemler, Analog ve Digital Kartalar, Bilgilendirme ve Haberleşme Panoları, Mekanik Gövde İmalatı, LED teknolojileri vb. ürünler bulunmaktadır.

Sadtek; kalitesini arttırmak için ISO 9001 kalite yönetimini ilke edinmiş ve hedefi olarak; düşüncelerin, ihtiyaçların tasarıma dönüştüğü, eski sistemlerin revizyonlarının yapıldığı, farklı teknolojilerin bir mühendislik ile birleştirildiği; tasarımları, araştırmaları, geliştirmeleri yerli olan üretim modelini belirlemiştir.

Müşterilerinin ihtiyaçlarına hızlı, sorunsuz ve stabil olarak çözmek için; günümüzde var olan en son mikroişlemci teknolojilerinden faydalanılmaktadır.

TI, ST, Atmel, Microchip, Renesas, Analog Device gibi lider markaların teknolojilerine hakim ve tüm projeleri başarıyla uygulayan tecrübeli ARGE personeli ile destek vermektedir.