Satış Çözümlerimiz

Satış hizmeti ile hedefimiz; savunma sanayinde yer alan üretim ve hizmet sektöründeki resmi ve sivil kuruluşlarla ortak projeler yürütmek, ihtiyaç duyulan elektronik cihazlar ve bunların yedek malzemelerin, makina parçalarının teminini sağlamaktadır.

Bu kapsamda yerli ürün ihtiyaçlarını tespit ederek müşteri talepleri doğrultusunda yerli üretim yaparak veya temsilciliğini yaptığı markalar ile savunma sanayisinde ve kullanıcıların isteklerine yönelik ürün satış gerçekleştirmektir.

2003 yılında başladığımız ticaret hayatımızda, başta Türk Deniz Kuvvetleri tersane ve birimleri için başarılı çalışmalara imza atılmıştır. İhtiyaç duyulan birçok ürün grubunu tedarik edilmiştir.

Kısa sürede dünya üzerinde güvenilir tedarikçileri ve ofis organizasyonu sağlanarak, Oluşturduğumuz bu yapı içindeki tecrübelerimizi diğer TSK kurumlarına ve savunma sanayicilerinin de tanıması sağlanmıştır.

Hedefimiz, sağladığımız güven ile dünya çapında lojistik ve temsilcilik imkânlarını genişleterek Türk Silahlı Kuvvetleri ve Üreticiler için tercih edilen bir tedarikçi, üretici ve mühendislik firması olmaktır.