Hiperspektral Çözümler

Sadtek Elektronik, elektro optik sistemler ve bununla gelişen teknolojiler için çözümler sunmaktayız.Her geçen gün gelişen ELEKTRO OPTİK TEKNOLOJİ'leri savunma ve havacılık, arastirma, gözetleme, hedef tespiti, hedef veya nesne tanımlamanın önemli unsurudur.

Insan gözünün gördüğünün ötesinde kullanıcısına ekstra destek olan yorumlama ve analiz yeteneği sunan bu teklojilerde çözüm odaklı ürünleri %100 yerli sistem mühendisliği ile sağlamaktayız. Mühendislik girdimizi (Know-How) en üst düzeyde tutarak ARGE faaliyetlerimizde ÜRÜN odaklı çalışmaktayız.

Optik görüntü işlemelerinde MultiSpektral teknolojisinden sonra ortaya çıkan Hiper kullanılan hiperspektral görüntüleme sistemleri ve hiperspektral görüntü işleme alanlarında da sondönemde ARGE çalışmalarına hız kandırmıştır. Hiperspektral sistem ile 400 - 1.000 nm aralığında dar dalga boyu genişliklerinde yüzlerce spektral bantta veri toplanmakta, bu sayede yüksek başarımlı sınıflandırma ve ayrıştırma gerçekleştirilmektedir.

Geliştirdiğimiz yazılımlar ile geri dönüşüm alanında malzeme ayrıştırma, gıda sanayi için tazelik kontrolü ve bozuk gıda tespiti gibi ve bir çok farklı sektör ve uygulama için çok özel çözümler sunulmaktadır.

h_soltzburg_01